Що ми зробили

Успішно реалізовані проекти

Що ми думаємо

Думки про нашу роботу

 •  

   

  Лише з досвідом приходить розуміння, що підготовчий процес продажу об’єкту нерухомості вимагає не тільки значних фінансових ресурсів, а і кваліфікованих кадрів. В першу чергу - кваліфікованих кадрів.

 •  

   

  Робота з кожним клієнтом індивідуальна і потребує максимальної концентрації уваги. Наша перевага над колегами полягає в тому, що ми зосереджуємося, в першу чергу, на клієнті, а не на потенційному укладанні угоди.

 •  

   

  Відштовхуючись від багаторічного досвіду роботи в цій сфері, ми не тільки акцентуємося на кращих характеристиках об’єкта, а і звертаємо увагу на його можливі недоліки. Не нав’язуємо конкретний об’єкт, а залишаємо право вибору за клієнтом.

 •  

   

  На наш погляд, професіоналізм полягає в повній та якісній подачі інформації, вмінні знайти такий об’єкт нерухомості, який би в повній мірі відповідав всім вимогам та потребам клієнта.

Хто ми

Коротка екскурсія в довгу історію нашої компанії

Досвід колективу ТОВ «СВ-ІТ» формувався протягом всього періоду існування первинного ринку України. На наших очах і за нашої участі зводилися спочатку перші новобудови в новітній історії Києва, а потім і перші новобудови в передмістях. Ми відслідковували не за підручниками, а на практиці, безпосередньо приймаючи участь в цьому процесі, як еволюціонували вимоги та вподобання споживачів, технологічні, архітектурні та проектні рішення, законодавство в галузі будівництва та залучення інвестицій. З метою покращення нашої діяльності нами постійно докладаються зусилля в аспекті освіти, науково-практичного розвитку, вивчення досвіду наших колег в інших країнах. Зважаючи на відносно не тривалу історію існування нашого підприємства, ми ще не мали честі очолити лідируючі позиції галузі. Та безперервна робота над реалізацією власного потенціалу дає нам всі підстави будувати амбітні плани на найближчу перспективу

Контакти

Україна, м.Київ,

вул. Чавдар,13